SKAMBINTI Į PARDUOTUVĘ

Apie mus

Apie mus

Tvorų rinkoje dirbame jau 15 metų, tad drąsiai galime teigti, jog esame tikri tvorų specialistai. Per šį laikotarpį atlikome tūkstančius objektų, kas patvirtina, kad klientai lieka patenkinti ir rekomenduoja mus savo kolegoms ar partneriams. 

Mūsų parduotuvės ir padaliniai išsidėstę Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Parduotuvėse rasite absoliučiai viską, ko reikia tvoroms (nuo kamštelio iki spynos), taip pat vykdome lauko prekybą, kur sandėliuojame didelius serininių tvorų kiekius. 

Jūsų patogumui visuose padaliniuose įrengtos itin didelės tvorų ekspozicijos, kur neskubėdami tikrai išsirinksite tinkamiausią tvoros modelį. 

Mūsų išskirtinumas, kad didžiąją dalį produkcijos projektuojame ir gaminame patys (gamybiniame ceche dirba virš 30 žmonių), todėl lengvai prisitaikome prie bet kokio objekto. Klientams lengviau apsispręsti esame sukūrę gražias ir kokybiškas tvorų linijas (produktų skiltis "Metalinės tvoros"). Tačiau jei vis dar nerandate patinkančios tvoros, mielai suprojektuojame naują modelį, pasitarsime su Jūsų architektu. 

Taip pat prekiaujame ir standartine produkcija (segmentai, ruloninės tvoros, stulpai, įvairūs tvirtinimai, automatikos, spynos), kurią importuojame dideliais kiekiais iš patikimų Europos gamyklų ir galime Jums pasiūlyti žemiausias kainas Lietuvoje. 

Pasirinkę mūsų įmonę, Jūs gausite pilną servisą - Gamybą / Produkto pardavimą / Sumontavimo darbus / Garantinę priežiūrą. 

Sutikite, juk pažintis su Jūsų kiemu prasideda nuo tvoros, tad verta pasirinkti ją atsakingai. 

Ačiū, kad apsilankėte mūsų puslapyje ir tikimės malonaus bendradarbiavimo.

 

 

 

 

 

Klientų atsiliepimai

 
 

Darius Pupelis

UAB „Bendrieji statybų projektai“ direktorius

Malonus ir konkretus kolektyvas. Esame patenkinti bendradarbiavimu. Kas kalbama tas ir daroma. Pagarba imonei

 

Rolandas Raižys

UAB „INTI“ komercijos direktorius

Kaip statybų bendrovė, džiaugiamės turėdami tokį specializuotą partnerį aptvėrimų srityje. Platus ir aiškus prekių asortimentas, ko neturi, tą greitai ir kokybiškai pagamina.

 

Aušra Vimbickaitė

Anykščių raj. gyventoja

Šie vyrukai tikri tvorų profesionalai. Esu labai patenkinta. Rekomenduoju visiems. Gaila, kad nedaro kitų statybos darbų, taip būčiau išvengusi daug problemų su kitais namo statybiniais reikalais.

 

Dovydas Gedaminskas

UAB “Telekonta” Generalinis direktorius

UAB Metallum novum buvo mūsų subrangovas keliuose dideliuose projektuose, kuriuose atliko aptvėrimo darbus. Likome tikrai patenkinti šiuolaikiniu planavimu pateikiant tvoros medžiagas, darbų atlikimo terminais ir kokybe. Savalaikis sutartinių įsipareigojimų vykdimas retas Lietuviškos įmonės braižas, bet būdingas UAB Metallum novum.

 

Aloyzas Romeika

Klaipėdos gyventojas

Ačiū už išsamią konsultaciją pasirenkant tvorą, tokioje ekspozicijos gausybėje lengva pasimesti. Esame patenkinti ir tvora, ir darbais.

 

Alius Šukevičus

UAB „Serfas“ pardavimų vadovas

Tikrai patikimi partneriai tvorų srityje. Kiek tenka kartu dirbti, dar nei karto nereikėjo nusivilti. Sėkmės tokiems išlikt ir ateityje.

 

Ugnius Vasiliauskas

UAB „Ugnius ir architektai“ vadovas

Esame architektų kompanija ir norime padėkoti, kad Metallum novum kolektyvas sugeba mus nustebinti pagaminant net įmantriausias mūsų subraižytas tvoras. Smagu kai musu uzsakovai gali gauti tai, ka sukuriame.

 

E. ir S. Riabko

Kaunas

Sunkiame namo statybų procese sunku patikėti, bet turbūt „Metallum novum“ vieninteliai vyrukai, kurie savo darbus suvaldė nepriekaištingai. Viskas aiškiai, kokybiškai ir laiku.

Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti aptvėrimo tipą, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus.