Apie mus

Apie mus

UAB “Metallum novum” - profesionalūs, racionalūs ir kokybiški pasiūlymai Jums, visose privačių ir pramoninių aptvėrimų srityse. Tvora gali ne tik apsaugoti Jūsų teritoriją, bet ir papuošti bei harmoningai papildyti aplinką, nes pažintis su Jūsų kiemu prasideda nuo tvoros. Tvoros skirtos apsaugoti Jūsų erdvę nuo nepageidaujamų žmonių, gyvūnų, saugoti privatumą, ženklinti sklypo ribas, bet tuo pačiu ir tiesiog vizualiai papildyti Jūsų sklypo ar teritorijos paskirtį bei viziją. Galime pasiūlyti įvairių medžiagų, formų, kainų, tvirtinimo tipo tvorų, vielos tinklų, tvorų stulpų, vartų, vartelių ir aptvėrimų montavimui reikalingų medžiagų asortimentą. Viską gaminame patys arba importuojame tiesiai iš patikimų užsienio partnerių, todėl galime pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį Lietuvos rinkoje. Turime ilgametės darbo patirties tiek tveriant privačias valdas, tiek verslo ar valstybinių įmonių teritorijas, pramoninius pastatus ir sustiprinto saugumo objektus.

 

 

 

Klientų atsiliepimai

 
 

Darius Pupelis

UAB „Bendrieji statybų projektai“ direktorius

Malonus ir konkretus kolektyvas. Esame patenkinti bendradarbiavimu. Kas kalbama tas ir daroma. Pagarba imonei

 

Rolandas Raižys

UAB „INTI“ komercijos direktorius

Kaip statybų bendrovė, džiaugiamės turėdami tokį specializuotą partnerį aptvėrimų srityje. Platus ir aiškus prekių asortimentas, ko neturi, tą greitai ir kokybiškai pagamina.

 

Aušra Vimbickaitė

Anykščių raj. gyventoja

Šie vyrukai tikri tvorų profesionalai. Esu labai patenkinta. Rekomenduoju visiems. Gaila, kad nedaro kitų statybos darbų, taip būčiau išvengusi daug problemų su kitais namo statybiniais reikalais.

 

Dovydas Gedaminskas

UAB “Telekonta” Generalinis direktorius

UAB Metallum novum buvo mūsų subrangovas keliuose dideliuose projektuose, kuriuose atliko aptvėrimo darbus. Likome tikrai patenkinti šiuolaikiniu planavimu pateikiant tvoros medžiagas, darbų atlikimo terminais ir kokybe. Savalaikis sutartinių įsipareigojimų vykdimas retas Lietuviškos įmonės braižas, bet būdingas UAB Metallum novum.

 

Aloyzas Romeika

Klaipėdos gyventojas

Ačiū už išsamią konsultaciją pasirenkant tvorą, tokioje ekspozicijos gausybėje lengva pasimesti. Esame patenkinti ir tvora, ir darbais.

 

Alius Šukevičus

UAB „Serfas“ pardavimų vadovas

Tikrai patikimi partneriai tvorų srityje. Kiek tenka kartu dirbti, dar nei karto nereikėjo nusivilti. Sėkmės tokiems išlikt ir ateityje.

 

Ugnius Vasiliauskas

UAB „Ugnius ir architektai“ vadovas

Esame architektų kompanija ir norime padėkoti, kad Metallum novum kolektyvas sugeba mus nustebinti pagaminant net įmantriausias mūsų subraižytas tvoras. Smagu kai musu uzsakovai gali gauti tai, ka sukuriame.

 

E. ir S. Riabko

Kaunas

Sunkiame namo statybų procese sunku patikėti, bet turbūt „Metallum novum“ vieninteliai vyrukai, kurie savo darbus suvaldė nepriekaištingai. Viskas aiškiai, kokybiškai ir laiku.

Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti aptvėrimo tipą, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus.