SKAMBINTI Į PARDUOTUVĘ
Daugiafunkciniai stulpai – konsolės

Daugiafunkciniai stulpai – konsolės

Gaminame daugiafunkcinius tvoros stulpus – konsoles. Tai uniklūs įrenginiai ir visiška naujovė Lietuvoje.

Sutikite, norint protingai ir estetiškai teritorijos prieigose sutalpinti visus būtinus daiktus (pašto dežutę, pasikalbėjimo įrenginius, įeigos kontrolę, adresą ir kt.) tenka smarkiai pasukti galvą ir dažnai atliktas rezultatas netenkina dėl išdarkytos aplinkos. Visa paminėta įranga dažniausiai būna prisukta ir sukabinta atsitiktinėse vietose, styro laidai, stulpuose prigręžiota skylių ir t.t.

Norint išvengti paminėtų nesusipratimų, siūlome rinktis mūsų gaminamas konsoles, kurias turime net trijų tipų: 1. PREMIUM individuali, 2. STANDART paštas + audio, 3. STANDART paštas).

1. "PREMIUM individuali konsolė" visada gaminama konkrečiam objektui, atsižvelgiant į visus kliento poreikius. Klientas gali susikomplektuoti pageidaujamą įrangą: pašto dežutę; namo adresą ar kitą užrašą; pasikalbėjimo įrenginį (video arba audio domofono komplektas); įeigos kontrolę (atrakinimą surenkamu kodu arba magnetu); vartelių elektromagnetinę sklendę; integruotą adreso apšvietimą. Konsolės metalinis konstruktyvas yra masyvesnis nei STANDART konsolių. 

2. "STANDART paštas + audio konsolė" yra standartizuota, komplektą sudaro: metalinė konstrukcija, led žibintas ir nerūdijančio plieno pašto dėžutė su integruota audio pasikalbėjimo sistema. 

2. "STANDART paštas" taip pat standartizuota ir komplektą sudaro: metalinė konstrukcija, led žibintas ir nerūdijančio plieno pašto dėžutė. 

 

Konsolių tvirtinimo būdai: ankeruojant į betoninį pagrindą arba prisukant varžtais prie šonuose įbetonuotų stulpų. 

Konsolių medžiagiškumas ir padengimo būdai: *Corten plienas, *Nerudyjantis plienas, *Cinkuota arba *Cinkuota plius padengta milteliniais dažais norima spalva.

   REIKALINGA KONSULTACIJA?